skip to Main Content

AŠTUONIŲ ŠEIMŲ DRAUGYSTĖ

Projektą sudaro aštuoni 2–3 aukštų sublokuoti mūriniai namai. 24 arų teritorijoje naujakurių laukia sutvarkytas gerbūvis: įrengiamos medinės terasos, kiemas išgrindžiamas trinkelėmis, pasėjama veja.

DŽIAUGSMAS GYVENTI ANTAKALNYJE

Antakalnis – vienas gražiausių ir žaliausių Vilniaus rajonų. Išvystytas susisiekimas ir nedidelis atstumas iki miesto centro, kur gamta ir ramybė visai šalia jūsų namų – pagrindinius kriterijus, lėmusius pasirinkimą gyventi būtent čia, įvardija antakalniečiai.

SVEIKATINANČIO PUŠYNO APSUPTYJE

Šalia jūsų namų – visus metus žaliuojantis pušynas su pasivaikščiojimo takais, grynu oru, sveikata ir gera nuotaika! Čia pat Dvarčionių draustinis, maudynės karjere ir patogiai dviračiu ar pėstute pasiekiamas Dvarčionių šaltinis.

FUNKCIONALUS NAMŲ IŠPLANAVIMAS

3–4 miegamieji kambariai, 2–3 vonios kambariai, drabužinė, iš pirmo aukšto galima patekti į lauko terasą, esančią vidiniame kieme. Automobilių stovėjimo vietos įrengiamos po namu.

PRIVATUMAS IR SAUGUMAS

Gyventojų privatumas ir saugumas užtikrinamas kuriant uždarą kvartalo teritoriją, į kurią tiek gyventojai, tiek svečiai pateks tik per pakeliamą užkardą, o bendra teritorija aptveriama segmentine tvora.

PATOGI IR SAUGI KELIONĖ NAMO

Vilniaus miestas su infrastruktūros privalumais: asfaltuotas privažiavimas iki pat durų, nuolat prižiūrimos ir valomos apšviestos gatvės ir tik 30 metrų iki autobusų stotelės.

PO 3–4 AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO VIETAS

Kiekvienas namas turi po 3 arba 4 automobilių stovėjimo vietas. Cokoliniame aukšte įrengiamas garažas vienam arba dviems automobiliams. O papildomos 2 stovėjimo vietos įrengiamos lauke prie kiekvieno namo įėjimo.

Visada maloniai laukiame!

Nika Kulikienė

+370 615 90 898
info@antakalniosilas.lt

Donatas Petkus

+370 614 66 912
info@antakalniosilas.lt

Projektą vysto: UAB Pylimėlių valda
Generalinis rangovas: UAB Kramas statyba

Turite klausimų? Parašykite mums:

[fc id='2'][/fc]